Novinky

Těsně před vánoci jsme dodali další testovací stanici do Indie, tentokrát pro články do výkonu 6kW pro Central Electrochemical Research Institute v Chennai na JV země. Nové testovací centrum pro palivové články v tomto prestižním indickém institutu bylo slavnostně otevřeno za účasti ministra pro vědu a technologie, Dr. Harshe Vardana. Indie stále...

13.-15.května jsme společně s Matfyzem zavítali na konferenci a výstavu nových technologií EkoAuto 2019. Předvedli jsme prototyp naší vodíkové "ještěrky", nový model 100W testovací stanice pro vodíkové články a se sousedy v hale, tvůrci pozoruhodného elektroletadla, začali kout plány na společné projekty. Prof. Matolín vystoupil jako druhý úvodní...

Stejně jako loni i letos jsme přivítali zájemce z mezinárodní konference Hydrogen Days 2019. Přes 30 návštěvníků mohlo posoudit, jak jsme se s našimi produkty posunuli od loňské exkurze. Odpoledne nás dále navštívili studenti ze Střední elektrotechnické průmyslovky v Ječné ulici.

Na výstavě logistiky a manipulační techniky LogiMAT 2019 ve Stuttgartu jsme poprvé na mezinárodním fóru představili první český vodíkový vysokozdvižný vozík - společný projekt Leancatu a naší partnerské firmy Belet a.s., českého výrobce manipulační techniky.

Po několika evropských dodávkách Leancat na podzim dodal další dvě testovací stanice (2.5 a 6 kW) na prestižní univerzity a výzkumná pracoviště v Indii a Číně. Perspektivní trhy nabízí řadu příležitostí a my máme radost z dalších objednávek.

Ve spolupráci s výrobcem unikátních baterií HE3DA Technologies jsme v Mnichově představili na jejich stánku náš H2PowerBox - univerzální vodíkový generátor s možností kogenerace pro rezidenční a ostrovní systémy. Naše zařízení nabíjelo HE3DA baterie a z nich napájelo různé spotřebiče a využívalo také odpadní teplo pro ohřev vody.