Leancat startuje partnerství s Kratzer Automation AG

16.04.2020

LEANCAT a KRATZER AUTOMATION budou společně nabízet některé testovací systémy pro palivové články.

společné tiskové prohlášení

LEANCAT a německá společnost KRATZER AUTOMATION nyní společně vyrábí testovací systémy pro vodíkové palivové články. LEANCAT, založený díky partnerství s Univerzitou Karlovou v Praze, má vynikajicí know-how v oblasti palivových článků a technologií na jejich testování.  KRATZER AUTOMATION se specializuje na automatizační SW a testovací systémy, především pro automobilový průmysl. Synergie ze spolupráce přinese oběma stranám možnost nabídnout svá pokročilá řešení širší skupině zákazníků, která oceňuje moderní a emisně neutrální technologie.

"Vodík a technologie palivových článků jsou jedním z důležitých pilířů v dekarbonizaci vícero sektorů. Vidíme tak zvyšující se zájem o testovací systémy, které by tomuto přechodu napomohly," říká Prof. Vladimír Matolín, ředitel a spolumajitel firmy Leancat.


"Jsme rádi, že díky spojení s Leancatem nyní můžeme našim zákazníkům nabídnout i systémy na testování single cel i celých článků, což v našem portfoliu dosud chybělo," doplňuje Detlef Naundorf, Vice President Technology, KRATZER AUTOMATION AG.

Více o firmě KRATZER: www.kratzer-automation.com